Бермуди – фаворит цього літа.

Сьогодні ми хочемо вам запропонувати обговорення гардероба після карантину літо 2020.

Бермуды - фаворит этого лета

Ми пережили, слава Богу, карантин і хочемо показати як створити серії літніх нарядів з урахуванням модних тенденцій, фішок, трендів, але при цьому не платити за них або платити не дуже великі гроші. Вам цього хочеться? Тоді зверніться в слух і загострите зір.

Створення комфортного способу для вас і відповідного тенденціям сьогоднішньої Street fashion, що включає стильні деталі цього сезону. Тільки ледачий може пропустити фаворита цього літа – бермуди.

Бермуди – це в минулому штани тільки сильно “підсіли” після прання)). Або простіше шорти тільки подовжені. Минулого року ми носили шорти wishlist визирають кишенями, а в цьому році ми їх зробимо більш вільними і трохи нижче коліна. Причому кожна жінка точно знає свою “критичну” крапку довжини нижче коліна. Низ бермудів можна, за смаком, прикрасити бахромою, тасьмою або мереживом.

Хороша новина для вас. Якщо ви не “дружите” з ниткою, голкою, ножицями, то ми можемо вам допомогти це реалізувати всі ваші фантазії через наше ательє Ліга персональних кравців.

А еще с 01.сентября мы начинаем работу и обучение в Школе шитья BOUTIQUE off & ON line. И вы сможете научиться все делать сами.

Чекаємо нашої зустрічі!