Доставка лекал в магазині

Доставка лекал

Замовлення на суму понад 800 грн кінцева сума до оплати, в межах України відправляються безкоштовно.

Ми цінуємо кожного з вас, тому ваші замовлення обробляються відразу ж після оплати. Отримати їх клієнти можуть в межах 2-3 діб. Щоб такий сервіс став можливим, ми намагаємося якнайшвидше опрацювати і підготувати замовлення для вас.

На сьогодні ж інтернет-магазин «Лекала» пропонує види доставки:

Кур’єрська доставка по Харкову

При замовленні на суму 800 грн і більше доставка безкоштовна, для замовлення на суму менш як 800 грн додається оплата за доставку. Доставка здійснюється в межах робочого дня, у зручний для покупця час.

Самовивіз

Самовивіз в офісі «Школа шиття” BOUTIQUE »за адресою: м.Харків, пров. Троїцький, 4/3

Доставка перевізником

Час доставки по Україні займає від 1 дня до 3-х робочих днів. Ціна доставки залежить від ваги і об’єму замовлення. Розраховується за тарифами перевізника. Для відстеження відправлення за номером ТТН скористайтеся пошуковою системою перевізника, якщо вона у нього є. Ми вам повідомимо після відправки замовлення номер ТТН. 

Міжнародні доставки здійснюються в будь-яку країну службою доставки «Укрпошти». Час доставки залежить від ряду факторів: відстань, вага, спосіб пересилання тощо. Для розрахунку вартості доставки скористайтеся калькулятором послуг від «Укрпошти». Вага замовлення вказано в рахунку, з урахуванням ваги упаковки та розраховується автоматично. Для відстеження вантажу по території України скористайтеся пошуковою системою на сайті «Укрпошта».

В деякі країни є можливість доставляти замовлення наземним способом, це може значно вплинути на ціну, тому просимо заздалегідь уточнити вартість доставки обраного вами перевізника.

Якщо ви не знайшли доступного для Вас способу доставки замовлення, будь ласка, зателефонуйте нам в службу підтримки: +380935302156. Ми з радістю знайдемо варіанти, які підійдуть і Вам і нам.

Графік відправок замовлень

Самовивіз в офісі Харків щодня, з 10.00-18.00
Кур’єрська доставка ПН – ПТ, 10.00-17.00
Служби доставки один раз на добу.

Увага! На акційні товари та товари зі зниженою ціною умови безкоштовної доставки не поширюються! Якщо в замовленні крім акційних товарів присутні товари з регулярною ціною і сума останніх становить 800 грн і більше, тоді таке замовлення відправляється в межах України нашим коштом.

Школа шиття BOUTIQUE – робимо світ красивішим.