Головний колір 2020 на одязі весна – літо

Вже за традицією Інституту кольору Pantone оголошує модні кольори з початком тижня моди в Нью-Йорку. Отже, модники, вдихніть глибоко. Наймодніший колір був названий «Класичний синій» (Classic Blue) під номером 19-4052. За словами Pantone такий колір вселяє спокій і впевненість. Цей колір приносить мир і спокій. Важко з цим не погодиться.

Головний колір 2020 на одязі весна - літо

Нас чекає справжнє кольорове розмаїття різних варіантів синього від темно синього відтінку до блакитного, аквамаринового і далі до крижаного блакитного. Так що не варто себе обмежувати, ця широка палітра таїть в собі безмежну кількість варіантів.

Уже по традиции Института цвета Pantone объявляет модные цвета с началом недели моды в Нью-Йорке. Итак, модники, вздохните глубоко. Самый модный цвет был назван «Классический синий» (Classic Blue) под номером 19-4052. По словам Pantone такой цвет внушает спокойствие и уверенность. Этот цвет приносит мир и спокойствие. Трудно с этим не согласится.   Нас ждет настоящее цветовое разнообразие различных вариантов синего от темно синего оттенка до лазурного, аквамаринового и дальше до ледяного голубого. Так что не стоит себя ограничивать, эта широкая палитра таит в себе безграничное количество вариантов.   Модные сочетания в одежде с классическим синим можно просто найти в природе. Оттенки фиолетового, серебристого, лазурного. Представьте море. Оно такое разное. То волны с бело-серебристыми барашками, то глубокая синева. Оно может быть лазурное, даже аквамариновое, а местами и светло-зеленое.   Классический синий универсален. Вы смело можете сделать его основой композиции, а также дополнить в качестве второго цвета в виде различных аксессуаров и деталей в одежде.

Модні поєднання в одязі з класичним синім можна просто знайти в природі. Відтінки фіолетового, сріблястого, блакитного. Уявіть море. Воно таке різне. Те хвилі з біло-сріблястими баранчиками, то глибока синява. Воно може бути блакитне, навіть аквамаринову, а місцями і світло-зелене.

Главный цвет 2020 в одежде весна - лето.

Класичний синій універсальний. Ви сміливо можете зробити його основою композиції, а також доповнити в якості другого кольору у вигляді різних аксесуарів і деталей в одязі.

Главный цвет 2020 в одежде весна - лето.
Главный цвет 2020 в одежде весна - лето.

Отже, вектор руху модних тенденцій визначено. Однак не варто забувати, що в усі часи з моди ніколи не вийде індивідуальність. Експериментуйте, шукайте свій стиль. Тоді ви будете почувати себе впевнено і вільно.