Як навчитися шити?

Кумедні питання :: як навчитися шити? Навіщо вчитися шити? А ще тим хто вважає ці питання несмішними. Чому? Так багато продається одягу, що можна вибрати те, що хочеш, те, що йде або підходить ….

Насправді вибрати з ринкового різноманіття те, що може підійти або сподобатися дуже, дуже важко. Особливо зараз, в цей важкий час. З приголомшливим злетом валютних курсів вартість одягу іноді може становити недосяжну польоту фантазії висоти. І питання: “Скільки коштує ця блузка? Мені це здається?” – стає чути все частіше. Але це одна сторона — фінансова. А є і друга сторона: пошук і підбір одягу. Ось це справжня праця! Скажи це чоловікові й тебе на сміх піднімуть: ходити по магазинах — праця. Шопінг — праця?

Так! І дуже важкий, займає багато часу трудомісткий, а ще й психічний ну, або — нервовий.

Тому є категорія творчих, неординарних, креативних, індивідуальних жінок, а ще й чоловіків, так, так! І синоніми для людей, які хочуть бути ІНДИВІДУАЛЬНИМИ, т.е.неповторним і додайте самі, якими ви себе бачите.

Критерії для таких людей:

  • Шик і вишуканість в одязі.
  • Тканини та складні деталі крою.
  • Індивідуальна ручна обробка.
  • Натхнення виглядати розкішно та елегантно.
  • Складні конструкції одягу.
  • Люкс обробка своїх робіт.
  • Родзинка, не завжди на виду — спідня білизна ручної роботи.

Як навчитися шити для нас і наших учнів давно не питання. Ми вже давно знаємо відповідь. Практично 25 років, як знаємо. Кількість навчальних курсів і спеціалізованих майстер-класів ми вводимо і доповнюємо навчальну програму щороку. Ми готові до зустрічі та навчання наших слухачів і зараз, в цей складний кризовий час. При цьому вартість курсів залишається майже незмінною і самої бюджетної по Україні. Ми вистояли кризи 1998 року, 2008 року і ця криза сподіваємося вистояти з Божою поміччю. Раді поділитися з вами нашими знаннями, досвідом, умінням і навіть секретами. Завжди готові прийняти охочих працювати в нашій команді.

Залишити відповідь

3 + thirteen =