Кардиган — стильно і зручно

Кардиган — стильно і зручно і точно не бабусин секрет.

Чи міг припустити граф Кардиган, одягаючи своїх напівзамерзлий солдат у вовняні в’язані кофти на ґудзиках, під час Кримської війни, але не у 2014 році, а в 1854 році, що буде присутній у всіх модних колекціях знаменитих кутюр’є. Але ім’я графа буде пов’язано не з військовим одягом у чоловіків, а зі спокусливими жіночими моделями для завоювання уваги чоловіків.

Трикотажні кофтинки на ґудзиках стали називатися кардиганами та це не нудні бабусині вбрання або одяг цнотливих вчених секретарок, а досить сексуальний предмет жіночого гардероба. Якщо ж піти шляхом реформи, то легко отримати похідну в тканини, а ще й прибравши рукава ми отримаємо жилет. Сміливі модниці можуть його носити як на голе тіло, коли тепло, так і під водолазку, светр кашеміру або блузу.

Мистецтво моделювання, конструювання і пошиття цих речей викладають на курсах Конструювання одягу і Технологія пошиття одягу в Школі шиття BOUTIQUE. А ще ви зможете отримати можливість висловлювати свій задум на папері, створюючи ескізи на курсі Fashion малюнок. Це теж є на курсі малюнка і фешн ескізу.

А на курсі Стилістика ви можете навчитися грамотно обігравати комбінацію деталей одягу з кардиганом, а можете і без нього. Це як вам більше подобається.

У Школі шиття BOUTIQUE, вас можуть навчити одягатися або навчити одягати інших стильно, модно або зшити для вас в нашому ательє “Ліга персональних кравців” то, що вам дуже хочеться мати у своєму гардеробі.

Ми поруч з вами 25 років.

Залишити відповідь

eight − 7 =