Кроп-топ – модний тренд для сміливих

Корп-топ – модне слівце, однак по суті це укорочённий вид майки. Цей наряд для сміливих, тому що не кожен малює виставити свій прес напоказ. Треба ж, щоб ж він ще й був. Однак, якщо ви в хорошій формі варто ризикнути. Відмінне рішення по такій спеці.

Як носити кроп-топ

Чи не відкриємо таємницю, що будь-яка модна деталь, повинна поєднуватися з іншими елементами гардероба. Як же носити корп-топ? Тут не варто захоплюватися укорочением, коротка спідниця і корп-топ – це поєднання вже виглядає, як провокація. Хоча, якщо це ваша мета, тоді вперед, мета буде досягнута. У звичайному житті краще поєднувати корп-топ зі спідницями по-довше: міді, максі. Спідниці типу олівець додадуть вашому образу більшої офіційності. А ось пишна спідниця максі допоможе створити образ аристократичним леді.

Відмінне поєднання для спекотної погоди кроп-топ з шортами. У компанії друзів ви будете себе почувати не тільки модною і впевненою, а ще це зручно і практично. Штани + корп-топ дають величезну кількість поєднань для різних ситуацій. Наприклад білий корп-топ і яскраві штани відразу привернуть увагу. Можна виграти від контакту фасонів. Облягаючий верх і широкі штани або навпаки. Спортивні штани вже давно не тільки для занять спортом. Вони з легкістю сроют щось, що не сильно хочеться показувати іншим + стильний кроп-топ і ось, ви готові і для зустрічі з друзями, для вечірки.

Як пошити кроп-топ

Сьогодні ми з вами буде вчитися шити корп-топ. Просте рішення, яке допоможе будь-майстрині зробити модний елемент одягу.

Отже, можна намагатися пошити. Якщо урок здався вам складним, ви можете записатися на наші курси крою та шиття, ми вас навчимо шити не тільки цей вид одягу, а й багато інших.

А для тих, хто шиття здається занадто складним – запрошуємо в наше ательє. Наші фахівці із задоволенням створять вам модний образ. Індивідуальний пошив одягу на замовлення в Харкові +38 099 502 32 52