Курс малюнка в дитячій групі “Школи шиття BOUTIQUE”

Наш мозок — унікальне місце в організмі людини, де зосереджено незліченну кількість нервових зв’язків, що відповідають за все різноманіття функцій в життєдіяльності людини від народження до переходу в інший стан

Для нас сьогодні важливий орган, який відповідає за сприйняття кольору, форми, пропорції, освітлення — це наші очі

Дитяча група “Школи шиття BOUTIQUE” вивчає сьогодні основи рисунка. Коли було поставлено питання про те, які кольори вони знають в якості базових кольорів, то білий колір був названий нарівні з чорним, червоним, зеленим, синім, жовтим і ще різними іншими цвітами.Однако ступінь здивування була дуже велика, коли діти дізналися які кольори входять до складу білого і чорного кольорів.

Дитяча безпосередність і щирість емоцій, коли вони дивуються або дізнаються нове коштує тих моральних витрат, які витрачаються в процесі передачі навчального матеріалу кінцевого одержувача — дитини.

На основі малюнка ми вивчали кольороподіл.Склад кольору і колірна комбінація. Далі це буде форма та обсяг на плоскому аркуші. Перспектива.

Освоюючи роботу з кольором, олівцем, площиною, об’ємом ми звертаємося саме до тих мільярдів нервових закінчень, які заповнюють нашу голову.Звертаючись до цих нейронів зі складним творчим завданням для дітей — ми змушуємо їх мозок «прокидатися» і рости. А у дітей кількість нервових клітин набагато більше, ніж у дорослих. Їх потрібно все долучити, давати їм творчі імпульси, завдання.

Малюнок для дитячої голівки — це необхідність їх прогресу в навчанні, розвитку

Коли малюнок йде в поєднанні з шиттям — це вже подвійне навантаження для молодого мозку. Але думаючи, що дитина перевантажений, пам’ятати потрібно, що мозок може вмістити весь обсяг інтернету і ще залишиться невикористовуване місто.Так може ще не завантажений?

Залишити відповідь

Закрити меню
×
×

Кошик