Курс “Швачка”

Курс “Швачка” – це відмінна можливість придбати нову спеціальність. З виходом України до Європи кількість фахівців, що володіють такою спеціальністю як «швачка», різко скоротилося і зараз дуже гостро відчувається дефіцит швачок.

Школа шиття BOUTIQUE тривалий час на курсах крою та шиття проводить підготовку таких фахівців як швачка.

Курс “Швачка”, навчання

Підготовка швачок проходити може за кількома напрямками.

Курс "Швачка"

Швачка може пройти навчання за програмою підготовки для великого швейного підприємства. Що це означає?

Велике швейне підприємство має великі обсяги виробництва, часту зміну модельного ряду. Виробничий процес організований на конвеєрному принципі і вимагає спеціалізації у виконанні працівниками певної операції.

Тому підготовка йде для виконання клапанів, кишень, посадки рукава, листочки, вшивання блискавки, відпарювання або разутюжкі, роботі на гудзикової або петельной машині, пришивання підкладки, виконання операції по обробці косою Бейко і багато іншого.

Інша частина швачок потрібно для невеликих підприємств в масштабах галузі. Ці швачки проходять навчання з усіх дисциплін для швачки. Які пройшли навчання повного курсу швачок, можуть самостійно збирати в одне ціле весь виріб. Для даних працівників необхідна збірка вироби від самого початку і до випуску вироби технологу підприємства. Залежно від обраного напрямку спеціалізації термін навчання може розтягнутися і до пів року.

Заняття проходять щодня, по 3 години. (4 академічних). Є можливість заняття в групі і індивідуально. Навчальна програма однакова, різниця тільки цінова.
Теоретична і практична частини йдуть в співвідношенні 40/60.
Також проходить швачка основи матеріалознавства. Ця частина містити матеріал про тканини, їх склад, вид, плетіння, особливості роботи з різними видами тканин при зшиванні їх на швейній, Краєобметочна, распошивочний та інших машинах.
Особливості роботи і принципові відмінності швейного обладнання, голок для шиття тканин, шкіряних, хутряних виробів.

Удавана легкість оманлива. Кожен робочий процес містить багато специфічних питань і особливостей. Швидке поверхневе отримання знань і допуску до роботи може стати причиною серйозних травм. У нашому курсі є тому спеціальний розділ, пов’язаний з технікою безпеки.

Раді будемо дати знання для отримання високооплачуваної спеціальності. Курс Швачка допоможе вам в цьому.

Записатися

Відправляючи повідомлення, ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності цього сайту. Нажмите, чтобы прочитать.

Закрити меню
×
×

Кошик