Манекени

Манекени в Харкові можна купити у нас. Давно не новина, що всі ми прагнемо до ідеалу. Манекени — це ідеал уявлення про себе.

Манекени — ЦЕ ІДЕАЛ ПОДАННЯ ПРО СЕБЕ

Манекен наочно демонструє потенційним покупцям асортимент товарів, що є в продажу, нагадує про наближення наступного сезону, знижок, акцій, подарунків і т.д., нечутно встановлює з покупцем «зоровий» контакт.
За допомогою манекена можна продемонструвати хіти сезону, АЛЕ також за допомогою манекена, покупця можна зацікавити моделлю, що не користується великою популярністю. Давно не новина, що всі ми прагнемо до ідеалу.
Манекен — це ідеал уявлення про себе. Покупець платить за образ, ніж за товар!

Манекени в Харкові ви можете замовити у нас.

КОМПАНІЯ VEFILL

Компанія VEFILL прагне до ідеалу у сфері FASHION індустрії на українському ринку, тому представляє манекени останніх колекцій знаменитих фабрик. В асортименті компанії стилізовані моделі найрізноманітніших кольорів (сірий, чорний, металік, перламутр, колір під ваше замовлення), реалістичні моделі (колір беж, макіяж, перука). Манекени представлені в жіночих і чоловічих варіантах. Фабрика виготовляє манекени для компанії VEFILL тісно співпрацює зі світовими брендами: PRADA, Gucci, німецькими дизайнерами. Для виготовлення манекенів використовується матеріал скловолокно (fiberglass). В асортименті нашої компанії понад 40 різновидів манекенів. У компанії VEFILL існує послуга “Trade in” 

Купити манекени ХАРКОВІ

чоловічі манекени

жіночі манекени

Галерея

Манекени в Харкові можна замовити у нас.

Контакти

Школа крою та шиття “boutique” – манекен у Харкові