Чоловічий гардероб: стиль і колір

Чоловічий гардероб: стиль і колір

Стійка думка про те, що вміння і бажання одягатися — це тільки жіночі пріоритети вже давно зруйновано чоловіками. Чоловіки “шмоточники” також не нові, як і чоловічий стиль у жінок.

Однак вміння стильно одягатися і бездумно накупати гардероби рожевих сорочок, малинових піджаків — це різні речі.

Чоловікові в цьому соціумі не завадить мати продуманий зважений, стильно колористично підібраний набір одягу, який сміливо можна буде назвати колекцією сезону. Підбираючи деталі одягу до виходу на прогулянку, роботу, зустріч важливо поєднувати їх відповідно заходу, часу, погоди, важливості.

Дуже важлива підбірка колірна, тональна і стилю.

Кожна річ, що зберігається в вашому гардеробі сама по собі — це окрема річ на трепелові. І не важливо скільки вона коштує або те, що вона дуже дорога, а ви її купили за шалену знижку. Або ви цю річ купили в модному будинку від кутюр. Якщо для вашого піджака немає пари в колірному поєднанні, то ваш піджак або приречений висіти в гардеробі або ви його починаєте носити з тим, що у вас є в наявності, чи не поєднуючи й не підбираючи йому пару.

Стильно це? Не впевнений.

Але в таких випадках є теж декілька варіантів:

Перший: Носіть і ні на чому не замолачівайтесь. Якщо вам все одно що про вас думає оточення і яку думку ви створюєте про себе.

Другий: знайти класного фахівця по стилю, шоппера — це може вам запропонувати Школа шиття BOUTIQUE і навчальний курс “Стиль, стилістика, Шоппер.”

Є ще третій варіант — безвитратний. Продайте річ, яка викликає в вас стільки проблем і заробіть на ній. Ви ж купили її за шалену знижку, але хто знає про це?

Курс Стиль, Стилістика, Шоппер — має на меті не тільки навчити вас правильно поєднувати речі по стилю і кольору. Курс створить у вас кругозір з історії розвитку костюма, креативність у виборі речей і стилів, неординарність створення власного образу їх змінюваність.

Залишити відповідь

4 × two =