Оплата в магазині лекал

Після оформлення замовлення, будь ласка, дочекайтеся підтвердження від менеджера магазину, який повідомить вам наявність товару і точну суму до оплати (з урахуванням знижок і попередніх оплат). Після підтвердження замовлення, його можна оплатити зручним для вас способом.

Сьогодні магазин Лекала пропонує кілька способів оплати:

Миттєва оплата замовлення при наявності платіжної картки відразу на нашому сайті. Зручний і легкий спосіб оплати не вимагає додаткових витрат і зусиль по боку покупця. Оплату можна здійснити в будь-який час безпосередньо зі свого гаджета.

Поповнення карти ПУМБ. Поповнення карти, яка прив’язана до розрахункового рахунку ФОП. Комісія може становити 1-2% від суми замовлення, в залежності від способу поповнення карти.

Накладним платежем при отриманні товару через службу-доставки зазначеного вами перевізника. Ви отримуєте замовлення в зручному для вас відділенні і платите за замовлення на місці. Цей спосіб оплати доступний тільки чинним нашим клієнтам, і не доступний з першим замовленням. При оплаті післяплатою оплачується додаткова комісія відповідно до тарифів служб доставки перевізника.

Оплата готівкою при отриманні замовлення кур’єрською доставкою до дверей тільки для жителів міста Харкова.

Увага! Товар резервується на три робочих дні з моменту виставлення рахунку і підтвердження замовлення, якщо оплата не була здійснена вчасно, то замовлення анулюється.

Якщо ви не знайшли доступного для Вас способу оплати замовлення, будь ласка, зателефонуйте нам в службу підтримки: +380935302156. Ми з радістю знайдемо варіанти, які підійдуть і вам і нам.

Школа шитья BOUTIQUE – делаем мир красивее.