Ремонт гірськолижного одягу

Ремонт гірськолижного одягу — це одна з потрібних послуг нашого ательє. Гірськолижний одяг, сноубордична, одяг для активного відпочинку або одяг мембранного типу набула широкого поширення через своїх практично універсальних властивостей. У теплу погоду або при підвищеному навантаженні вона не дає сильно перегріватися тілу, створює «сухе тепло» і при низьких температурах не дає тілу швидко остигати-мерзнути. Цьому сприяють спеціальні тканини, які мають спеціальну пористу або мембранна будова. Через ці осередки волога від нагрівання тіла може випаровуватися і не створювати «тропічного» ефекту або навпаки зберігає тепло як термос. Але буває, що виробники декларують характеристики мембрани одні, а насправді встановлені менш технологічні матеріали. Проклеєні шви починають пропускати вологу, відклеюються стрічки зі швів.

Ще однією особливістю гірськолижної, сноубордічеськой, мисливського одягу є те, що це одяг для екстремальних умов експлуатації, схильна до постійних фізичних, термічних навантажень. Говорити про дбайливій шкарпетці не приходиться. У зв’язку з чим цей вид одягу потребує постійного ремонту як дрібному так і капітальному ремонті. Найкраще ремонтувати даний вид одягу відразу після закінчення експлуатаційного сезону. Так само як і підгонка нового спорядження мембранного типу перед початком періоду її експлуатації.

Що відноситься до категорії гірськолижного спорядження і одягу мембранного типу?
Куртки, штани, комбінезони, жилети, рукавички, рукавиці, шапки, термобілизна, термошкарпетки або Термогольф, чохли, навушники, сумки, рюкзаки, маски.
Вся екіпірування після закінчення сезону її експлуатації повинна бути переглянута, поверніть, почищена, відремонтована це запорука вашого спокою, безпеки, комфорту, довговічності гірськолижного та сноуборд спорядження.
При виникненні дефекту полотна костюма створюється ефект неоднорідності тканини, тобто вона втрачає свої експлуатаційні властивості. Ці дефекти повинні бути усунені в майстерні, де розбираються і виконують ремонт по необхідної технології і з використанням спеціальних матеріалів. Якщо характер руйнування незначний, то це можна зробити самостійно, використовуючи матеріал з ремкомплекта, що йде під час продажу костюма.

Ремонт горнолыжной одежды

В ательє Ліга персональних кравців з розумінням ставляться до подібних ремонтів за що мають постійних замовників даного виду послуг.

Ремонт гірськолижного одягу завжди особливий. Кожен конкретний випадок розглядати необхідно індивідуально з чого складається калькуляція вартості ремонту елемента гірськолижного комплекту або сноубордического.

Крім ремонту можуть бути виконані роботи по зміні довжини комбінезона або рукавів куртки, зменшена повнота, вшитий пояс або навпаки видалений. Можлива зміна лижних штанів на комбінезон. Спектр наших робіт досить широкий і ми з розумінням і в стислі терміни виконуємо замовлення наших клієнтів при високій якості роботи.