Школа шиття – навчання як майбутня робота

Школа шитья продолжает набирать студентов. Для кото-то это просто курсы кроя и шитья, которые позволят научиться шить что-то красивое и уникальное для себя и родных. Однако многие наши студенты ставят себе цель не просто научиться шить, а сделать это своей профессией. Наш опыт и грамотно построенная программа обучения, обилие курсов в разных направлениях в данной модной области, позволяют решить обе эти задачи.

Майбутні студенти часто задають питання, які повторюються з року в рік. Давайте спробуємо відповісти на деякі з них.

Навіщо пояснювати зміст?

Є стереотипи і уявлення, які можуть відрізнятися від реальності. Ми дивимося на фото в інстаграме і часто уявити не можемо скільки роботи приховано за цією картинкою. Якби майбутні виробники одягу знали всі посадові позиції, які необхідні для виготовлення простий маєчки (не ускладнювати іншими елементами одягу), то можливо вони подалися б в інші менш “забубонние” галузі.

Яка різниця між конструктором і технологом?

Коли ви приходите для того, щоб отримати знання ви повинні чітко уявляти для себе, що вам необхідно або що вам більше подобатися.

Технолог і конструктор одягу – це дуже близькі спеціальності, які не можуть існувати без чіткої взаємодії і взаєморозуміння. Не можна сконструювати модель одягу, не знаючи, як її потім “зібрати” в швейному цеху. І технолог не зможе побудувати технологію пошиття виробу, не знаючи основи конструювання. А обидва вони не зможуть працювати з тканиною не знаючи основ матеріалознавства.

Які основи знань повинні бути у успішного дизайнера?

Яким би талановитим ні майбутній виробник одягу, він повинен розповісти про свої плани своїм співробітникам, розробникам, партнерам. Є речі, які описати словами складно. Для цього необхідно освоїти елементарні основи зображення для втілення своїх ідей і фантазій. Це може бути плоске або об’ємне зображення. Значить необхідно освоїти малюнок. Тільки ескіз, технічний рисунок дозволять вам грамотно і наочно висловити ваші ідеї для спільної роботи.

Залишити відповідь

sixteen + 12 =