Тренди року — леопардовий принт в одязі

Модні тренди року в одязі — леопардовий принт

Хочете розірвати повсякденність на шматки? Радість для всіх модників і не дуже — леопардовий принт в одязі знову на вершині популярності. Можете використовувати будь-які елементи одягу і ви будете в тренді. Нудні й тривіальні образи губляться, на арену виходить леопард.

Модні тренди року в одязі - леопардовий принт в одязі

З чим носити леопардовий принт, щоб не виглядати стильно

Такий стиль в одязі досить яскравий і звичайно виникає якась невпевненість, чи не буду я виглядати без смаку. Що одягнути з сукнею, а що краще, якщо я буду в костюмі та далі.

Тренди року - леопардовий принт в одязі

Якщо ви плануєте стати володаркою сукні з леопардовим принтом, то щоб пом’якшити якусь агресивність вашого леопарда, варто вибирати моделі на такі летять моделі з легкого матеріалу і м’якими жіночними або хвилястими лініями. Інші елементи гардероба нехай будуть однотонними. Костюми з таким принтом виглядають досить ефектно.

Леопардові штани — одна з найбільш модних речей сезону. Доповніть образ нейтрального кольору блузкою або водолазкою та ось стильний образ готовий. Аксесуари краще підібрати такого ж забарвлення. Цей же принцип можна використовувати та при поєднанні пальто і штанів.

Якщо ви запитаєте про колір, які найбільш поєднується з леопардовим принтом, то як нескладно буде здогадатися, фаворитами будуть беж і чорний в однотонному виконанні. Сірий і білий теж виглядають досить цікаво, а ось яскраві відтінки краще використовувати більш дозовано.

Однак дизайнери у своїй польоті фантазії не знають меж. Тому леопард оселився і на комплектах спідньої білизни, купальниках і навіть елементах спецодягу. Леопардовий принт — це завжди зухвало і яскраво незалежно від того де ви знаходитесь на пляжі або в опері. Так що збираєтеся у відпустку, йдете на роботу або збираєтеся провести вечір в театрі, будь-який елемент одягу з леопардовим принтом додасть вам впевненості і яскравості, як леопард.

Залишити відповідь

5 − four =