У чому і як зустрічати Новий рік 2021

Год бика наступає

Наступаючий 2021 рік – це рік Білого металічного бика Конечно все ми знаємо, що фактично рік бика начнеться не 1 січня, лише 12 лютого. Но ведь так приємно вже в грудні погрузується в цю приємну святкову суєту. Тем більше святників Нового року багато не буває. Новий рік, старий Новий рік та китайський Новий рік. Я як зустріти Новий рік, так його і повів.

Так який же він цей бик? Бык – тваринне не привередліве, но волеве, навіть упрямое. Якщо що-то пойдеть не по його воле – пеняйте за себе. Кто-то можливо дізнатися себе. І не тільки, хто родився в році Бика.

У чому Новий рік 2021 рекомендують зустрічати астрологи

Конечно цвет одежды не так важен в новогоднюю ночь, как новогоднее настроение. Однако это ж настроение надо же создать. Конечно бесконечная гонка по количеству тазиков оливье и «шубы» может немного отвлечь вас от главного вопроса: «А что же надеть?» И как всегда самое важное приходится решать в последний момент. Так что давайте подготовимся, пока вы не заступите на вахту по нарезке продуктов.  Конечно оливье можно и в пижаме нарезать, а вот в тот самый момент вы должны быть красивыми, уверенными и просто неотразимыми, чтобы Бычок был в восторге.  

Отже, ключовий колір наступаючого року – білий або сріблястий. Бик же білий і металевий. У східній астрології білий – це символ багатства. Срібло відмінно може гармоніювати з білим. А ще, на думку астрологів, бику сподобатися зелений, рожевий, жовтий і коричневий колір. Так що завдяки бичку у вас величезний вибір варіантів. Головне, не переборщити і відчувати себе святково. Бик любить стриманість. Він цінує свободу, так що все обтягуючі залиште на яке інше свято. Ваше все – це унісекс і класика. Хтось скаже нудно. Компенсуємо святковим настроєм. Наше мета грунтовність у всьому. Бичок оцінить.

Як зустрічати Новий рік 2 021

З відповіддю на це питання якраз дуже просто. Домашній затишок – ось ключовий фактор успіху для зустрічі Нового року. Так що збирайте близьких, друзів за великий і багатий стіл. Адже свят багато не буває.

З новим роком і Різдвом!