Застібка типу “блискавка” – цікаві факти

Одні з найбільш універсальних і широко застосовуваних при виготовленні одягу застібки типу “блискавка”, “змійка”, “трактор”.

Спочатку ці застібки були призначені для жіночих суконь. Вони були на тканинних стрічках з пластиковими зубами. Основним недоліком цих застібок було те, що вони або не застібають, або розстібалися, або просто ламалися. І що характерно, то це все відбувалося в самий невідповідний момент.

Час минав, а технології удосконалювалися. Застібка стала невід’ємною частиною чоловічих штанів, джинсів в чоловічій і жіночій версіях. А застібка “трактор” – це взагалі нев’янучий хіт і аксесуар. Як можна при такому різноманітті варіантів виконання і застосування не вміти з цієї застібкою “домовитися”?

Для цього Школа шиття BOUTIQUE і працює понад 28 років, щоб у вас не було психологічних бар’єрів при виникненні “невеликих несправностей”. Щоб у вас була впевненість, що ви все можете самі зробити для себе і своєї сім’ї. Поспішати на початок занять. У нас цікаво. Нудьгувати не даємо і без знань і вміння не вийде жоден утікач. Задайте свої питання адміністратору Школи шиття BOUTIQUE і підберіть час і день занять, зручний для вас.

Залишити відповідь

2 × 3 =