Курси стилістів в Харкові

Курси стилістів в Харкові — тут створюється унікальність. Швачка — ця професія буде потрібна завжди! Ми любимо, щоб річ сиділа ідеально підкреслюючи нашу унікальну фігуру і її гідності! Якщо ви шиєте і працюєте з клієнтом, ви професійно створюєте шедеври вибрані вашими клієнтами з журналів, або інтернету.

Але зшита річ не підходить, чи не прикрашає, чи не приголомшує красою, що не освіжає вашого клієнта! Результат — клієнт задоволений виконанням, але не задоволений собою! Чому? Та тому, що колір моделі обраний не той, фасон теж не підкреслює гідність господаря і ще багато різних особливостей! Як же можна уникнути таких помилок! Вивчити основи та глибини стилю, іміджу та образу!

Курси стилістів в Харкові

Чому так багато людей вважають за краще звернутися до кравця, а не ходити по магазинах? Секрет в тому, що всі хочуть виглядати відмінно. А значить, одяг повинен бути якісною і відмінно сидіти по фігурі, чого очікувати від магазинних виробів не доводиться. Але навіть хороша швачка не зможе врахувати всіх нюансів моди. Тому ми пропонуємо вашій увазі курси стилістів Харків, які допоможуть вам придбати безліч постійних клієнтів. Вони будуть в захваті від вашої роботи!

Курси стилістів в Харкові “BOUTIQUE” навчать вас правильно і до місця застосовувати ваші навички крою та шиття. Розбиратися в тканинах і техніці пошиття дуже важливо, але без знань у створенні стилю ви зможете тільки відтворювати малюнки з журналів. А дізнаватися, які моделі підійдуть того чи іншого замовника, доведеться виходячи з досвіду та невдалих спроб. Курси стиліста позбавлять вас від подібних мук — ви завжди будете в курсі модних трендів і секретів створення приголомшливого одягу.

Курси стилістів в Харкові “BOUTIQUE” навчать вас наступного:

 • Основи поняття та призначення іміджу, а також що таке зовнішній імідж;
 • історія розвитку моди й модні будинки. Все сучасне в моді є результатом багаторічного
 • розвитку індустрії. Ми навчимо визначати сучасні тренди, а також розповімо про їх взаємозв’язку з явищами в історії європейської моди;
 • якими були культові стилі у 20-21 столітті;
 • які є стилі й напрямки в одязі. Основні правила і секрети поєднання стилів, і поєднання різних речей;
 • наші курси стиліста допоможуть вам зрозуміти вплив кольору на зовнішній імідж;
 • психологічні типи клієнтів і що вони люблять одягати;
 • аналіз стилю для підбору фасонів, аксесуарів;
 • створення універсального гардероба;
 • отримання навичок по колірному аналізу, щоб підібрати індивідуальну палітру кольорів для клієнта. Ви зможете складати рекомендації по вибору аксесуарів, макіяжу і навіть зачіски;
 • тонкощі чоловічого іміджу;
 • як правильно вибирати аксесуари. Складання і розбір fashion look.
 • Курси стиліста тривають 5 місяців. Заняття займають близько 3 годин часу і проходять раз на тиждень.

Ви навчитеся розбиратися в моді, вміти підбирати образ і освоїте нову спеціальність — стиліст іміджмейкер. Для закінчення навчання ви здаєте дипломну роботу: практична розробка єдиного стилю для клієнта, враховуючи отримані знання про психотипи, колірній палітрі та особливості силуету.

Курси стилістів “BOUTIQUE” завжди готові прийняти нових студентів!


Записатися

Відправляючи повідомлення, ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності цього сайту. Нажмите, чтобы прочитать.

Залишити відповідь

Закрити меню
×
×

Кошик