Школа шиття для чоловіків — стиль і успіх

Заведено вважати, що мода — це територія «тільки для жінок!», А школи шиття або курси шиття — це теж жіноча територія. Лише одна жінка, заради краси, готова на makeup в 40 градусну спеку. А носити підбори 16 см), а туфлі одягати на розмір менше «щоб нога здавалася менше». А як же школа шиття для чоловіків.

Школа шиття для чоловіків. Навчитися стилю.

А що чоловік? Чоловік не буде одягати те, що йому доставляє дискомфорт і «тисне і тисне, тре …» І часто чоловік не буде сильно страждати від зовнішнього вигляду, якщо йому зручно в його одязі.

Школа шиття для чоловіків

Напевно, багато чоловіків навіть не підозрюють що таке світшоти. Зате багато хто знає слово бушлат. Питання про броги викличе у них войовничий блиск в очах, а слово «сандалі» розслаблену мрійливу посмішку. Але вона стане зовсім іншою при слові «сліпер” (не авто!). А так же швидше за все навіть не задумається про навчання стилю.

Если все ж спробуваті отріматі Пояснення СЕНС ціх термінів, то тут у 95% вінікнуть серйозні Труднощі. Аджея грамотно поясніті значення ціх слів, а такоже комбинативного їх! Застосування и сполучуваність зможуть только випускники курсу «Стиль, мода, дизайн» школи шиття “BOUTIQUE”, а такоже шоппери, что пройшли серйозний навчання на наших курсах по стилю, конструювання одягу або технології пошиття одягу на курсах крою та шиття. Много чоловіків Вже розуміють, что буті стильним и буті успішнім – це, як две Сторони Медалі. І так як, щоб освоїті Якийсь професійна навички, ми повінні Вчитися, то чому б НЕ навчітіся, як бути стильним. Аджея хіба хтось відмовіться буті успішнім. Школа шиття для чоловіків – Це вже НЕ дивина, а просто Розширення горізонтів або додаткова професія. Все Залежить від того, Які завдання ви перед собою ставите.

А де це? Ми, як завжди, 25 років, знаходимося за адресою Харків, пров. Троїцький (колишній Івана Дубового) 4/3. Це історичний центр міста Харкова. Приходьте і ми запропонуємо вам варіанти, щоб ви змогли навчитися самостійно правильно, стильно одягатися і поєднувати непоєднуване — ми в цьому досягли чималих успіхів. А кількість наших слухачів давно перевалило за п’ятизначний позначку. Перевірте у кого ще є такі показники.

Залишити відповідь

4 × one =